Wybieramy szkolne bestsellery!

Przez cały tydzień uczniowie klas II i III w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa wybierali najlepsze ich zdaniem bestsellery szkolne. Wszystko po to, by biblioteka klas młodszych mogła pochwalić się najnowszymi , świetnymi i ciekawymi książkami!
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła?- powiedziała kiedyś wybitna polska poetka Wisława Szymborska. Czytanie to przyjemność i zabawa, to nagroda i niezapomniana przygoda, więc czytajcie i zaczytujcie się w niesamowitych przygodach bohaterów lektur!
Zapraszamy do biblioteki!

Wybieramy szkolne bestsellery

Hura! W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa otrzymaliśmy dofinansowanie na zakup książek do naszej szkolnej biblioteki. Chcemy zasięgnąć Waszej opinii w sprawie zakupu nowości. Dlatego Klub Miłośników Książek oraz Samorząd Uczniowski organizują Wybory szkolnych bestsellerów. Zapisz tytuł książki, którą chciałbyś wypożyczyć a kartkę włóż do kolorowej urny w szkolnej bibliotece. Wasze sugestie zostaną uwzględnione przy planowaniu zakupu nowości.