Więcej zdjęć

Wiedza jest dla człowieka niezwykłym bezmiarem. Nie sposób posiąść jej w pełni, gdyż jest rozległa w swojej istocie oraz różnorodności. I choć droga do niej często wymaga wyrzeczeń, jedno jest pewne – wiedza to przyszłość. O przyszłość mogą być spokojni uczniowie ze szkół naszej gminy, którym podczas uroczystej gali wręczono stypendia Burmistrza Miasta i Gminy Sztum. W tym zaszczytnym gronie znaleźli się również nasi uczniowie – wszechstronnie uzdolnieni, mający pasję, realizujący się w różnych dziedzinach, a do tego empatyczni i poświęcający się idei wolontariatu. Ania Szczepanek, Ida Chańko, Otylia Pietrzyk, Kinga Urbańska, Róża Witkowska oraz Milan Safader – to nasze diamenty, które nie od dziś świecą jakże wspaniałym blaskiem. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!