Niedawno  w  naszej szkolnej bibliotece z sukcesem zakończyła się  podręcznikowa  kampania. Do rąk uczniów klas IV-VII   trafiły 6684 podręczniki i ćwiczenia. Wszystkie zostały opieczętowane, ponumerowane, podzielone, zapakowane w siatki i przekazane uczniom. Aby tego dokonać konieczna była mobilizacja. W wojsku w takich wypadkach pada rozkaz „Wszystkie ręce na pokład”. Aby pomóc nauczycielom bibliotekarzom, na pokład szkolnej biblioteki przybywali emerytowani i urlopowani  pedagodzy, nauczyciele uczący,  kucharki i kucharze i … Jeśli chcecie się dowiedzieć, kto jeszcze  przyczynił się do tego, że macie wszystkie podręczniki i ćwiczenia obejrzyjcie zdjęcia. Paniom Bożysławie Belzyt i Justynie Affek oraz wszystkim pomocnikom bardzo dziękujemy.